e-rejestracja - Medical Prestige
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube

Elektroniczna rejestracja pacjenta – informacje podstawowe:

1. e-Rejestracja daje możliwość rezerwacji terminu wizyty do poradni specjalistycznych drogą elektroniczną.
2. Przed pierwszą rejestracją należy utworzyć konto użytkownika – należy postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.
3. Założenie konta umożliwia wielokrotne rejestrowanie pacjenta bez potrzeby ponownego podawania danych.
4. Po założeniu indywidualnego konta należy się zalogować.
5. Po zalogowaniu się, z dostępnych wolnych terminów, wybieramy dogodną godzinę wizyty w danej poradni i potwierdzamy jej rezerwację.
6. Oczekujemy na potwierdzenie ze strony placówki.
7. Potwierdzenie wizyty (data, godzina, rodzaj poradni) wyświetli się na ekranie komputera – informacje te należy sobie wydrukować lub zapisać.
8. Poprzez system eRejestracji można się rejestrować tylko na wybrane godziny pracy poradni. Możliwe, że w przypadku braku wolnych terminów w eRejestracji istnieje możliwość zarejestrowania się na miejscu w przychodni.
9. Przychodnia Medical Prestige nie posiada kontraktu z NFZ w zakresie poradni specjalistycznych. Wizyty zatem są pełnopłatne zgodnie z obowiązującym w przychodni cennikiem.
10. W ramach kontraktu z NFZ możliwa jest tylko wizyta kwalifikacyjna do zabiegu w zakresie hospitalizacji – chirurgii jednego dnia. W takiej sytuacji konieczne jest skierowanie do szpitala na zabieg operacyjny.

 

UWAGA!

Po założeniu konta użytkownika na stronie rejestracji on-line, pierwsza rejestracja wizyty musi być osobista lub telefoniczna. Pacjent musi przekazać rejestracji numer Karty Zdrowia Pacjenta (generowanej podczas zakładania konta użytkownika), aby udostępnić możliwość rejestracji on-line. Następne wizyty pacjent może rezerwować samodzielnie, bez konieczności kontaktu z placówką.